Kaidi Kuur ateljee

Kaidi Kuur ateljee- showroom avati 25. oktoobril Tallinna loovettevõtluse südames, Loomeinkubaatoris (Baltika kvartalis).

Kaidi Kuur ateljee tegeleb naiste- ja lasteriiete disainimise ja valmistamisega nii kollektsioonide kui ka individuaaltellimuste näol. Kaidi Kuur on Eesti moedisainer, kelle loomingut võib kirjeldada kui minimalistlikus võtmes naiselik elegants, kus tähtsal kohal on kaunid värvid ning käsitöö. Kaidi loomingus on tähtsal kohal detailid ja avastamisrõõmu pakkuvad nüansid. Kollektsioonid on suunatud elegantsi hindavale  ja aktiivsele naisele, kes tunneb huvi Eesti moeloomingu vastu.

Kaidi Kuur omandas BA diplomi moedisaini erialal Euroakadeemias 2011.a lõpus. Lõpukollektsioon “Roosiaed” tarvis ammutas inspiratsiooni vanaema roosiaiast ning Jaapani kultuurist. Kangastel on kasutatud struktuuri saamiseks laserlõikust, mis muudab kanga õhuliseks ning mänglevaks. Lisaks on Kaidi Kuur eelnevalt osalenud Anu Samarüütel-Longi kursustel ning olnud kaheLilli Jahilo  kollektsiooni ettevalmistuse  juures.

Teostatud töödega saab lähemalt tutvuda www.kaidikuur.wordpress.com või külastades ateljeed eelneval kokkuleppel Veerenni 24C, Loomeinkubaatoris, Baltika kvartalis.  Uudistega on võimalik kursis hoida Kaidi Kuur Ateljee Facebooki lehel.

Kontaktid: Kaidi Kuur tel. 5262143; e-mail: kuurkaidi@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s