Kaidi Kuur

kaidik

Kaidi Kuur on Eesti moedisainer, kes avas oma isikliku moeateljee 2012 sügisel ning on esitlenud 6 kollektsiooni  ning teostanud individuaaltellimusi alates aastast 2010.a.

 

Kaidi Kuur pakub kliendi isikupärast lähtuvat ning käsitööna valmivaid rõivaid. Moeloomingu stiiliks on minimalistlikus võtmes  naiselik elegants, olulisel kohal on detailid ning nüansid, mis avalduvad tootesse süübimisel ning seeläbi avaldub rõiva ning kandja omapära.

“Iga inimene on ilus ning eriline. Moedisain annab võimaluse kandja isikupäral kõige vahetumal viisil avalduda ning anda jõudu, energiat, enesekindlust.”

Moedisain on suunatuna eeskätt naisterahvale, kes soovib isikupärast väljanägemist, kandjale kohandatud istuvust ning hindab eseme unikaalsust. Kui osta, siis targalt!

“Toode, mida toodan on nii vormilt, kangalt kui ka käsitöö võtete poolest läbimõeldud, et tagada kliendile kvaliteetne ning ka kaunis rõivas. Kasutan läbiva joonena käsitööd- heegeldamist, kanga palistamist, lapiteki tehnikaid, kangakudumist, nöörvoldi tehnikat, need on tehnikad, mis paljudel ununenud masstootmise tõttu, kuid minu jaoks on need inspiratsiooni allikaks. Eesmärgiks on luua harmooniline rõivas.”

 

Uudistega on võimalik kursis hoida Kaidi Kuur Facebooki lehel, Instagramis ja Pinterestis 

Kontaktid: Kaidi Kuur tel. 5262143; e-mail: info@kaidikuur.com

 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s