“JACINTO”

Kollektsiooni “Jacinto” iseloomustavad Salvador Dalist inspireeritud ümarad jooned, rohke tekstuurikasutus ning värviküllus. Inspiratsiooniallikaks on moedisainerile nii Dali kunstiteosed, muuseumiarhitektuur kui ka Dali elusündmused.

Kaidi Kuur kirjeldab: “Mulle meeldib fantaseerida ning luua enda jaoks vahel sürreaalne maailm. Sageli näib, et fantaasiamaailm on reaalsemgi, kui see, mis mind igapäevaselt ümbritseb.” Disainerile imponeerib lapselik naiivsus, mis näitab maailma teisest küljest. Kaidi on ka veendunud, et sageli jääb palju märkamatuks, sest silmitsedes maailma pealiskaudselt ja kiirustades, ei märgata olulist ja kaunist. “Minu unistus on, et ma suudaksin muuta elu värvilisemaks väikeseid pisiasju rõhutades. Ka talvel võib olla rõivastus värvilisem ja julgemalt katsetada moega,” lahkab moedisainer uue kollektsiooni loomise tagamaid.

Sügistalvise kollektsiooni kleitide ja mantlite kangad on soojad, tekstuursed ja värvikülluslikud. Toonidest on valitsevateks varjunditeks sügiseselt küpsed ning sügavad toonid, teisalt tasakaalustavad värvigammat puhtad ja rahulikud toonid, näiteks naturaalvalge. Rõivaid kaunistavad hargipitsiga nahkvööd, mis on loodud Kaidi Kuuri koostöös nahkaksessuaaride brändiga Stuudio Nahk.

Kaidi Kuur esitles kollektsiooni “Jacinto” 24. oktoobril 2014 Tallinn Fashion Weekil.

Tänan:

EMA LOGO 2 Trendi logo.cdr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s